Skip Navigation
 

Nasi lekarze


Lekarz weterynarii Agnieszka Lenkiewicz - ukończyła w 2000 roku Wydział Medcyny Weterynaryjnej w War- szawie. W roku 2007 uzyskala tytuł specjalisty z za- kresu chirurgii weterynaryjnej. W naszej przychodni zajmuje się chirurgią, ortopedią oraz radiologią. Regularnie uczestniczy w kursach z dziedziny chirurgii i ortopedii. Ma psa (znacie Państwo Sentę jako psią "kierowniczkę" naszej przychodni), dwa całkowicie łyse koty i trzy solidnie owłosione świnki morskie.Lekarz weterynarii Łukasz Zaleski - ukończył w 2001 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Zajmuje się chorobami wewnętrznymi, pasjonuje kardiologią i cytopatologią oraz wykonuje badania laboratoryjne, USG i EKG. Regularnie uczestniczy w kursach dokształcających organizowanych przez VetCo.
Ma szalonego psa i dwa koty.

Lekarz weterynarii Katarzyna Zaleska - ukończyła w 2001 roku Wydział Medycyny Weterynarynej w Warszawie. W naszej przychodni zajmuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów oraz chirurgią. Świetnie radzi sobie ze znienawidzoną przez wszystkich endokrynologją. Wraz z mężem uczestniczy w kursach dokształcających organizowanych przez VetCo. Ma dwa bardzo rozpieszczone koty i psa.
Lekarz weterynarii Adam Kołotko - ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Specjalizuje się w chorobach gryzoni i zającowatych. Pasjonuje się również ptakami egzotycznymi i chorobami fretek. Z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do problemów swoich pacjentów. Sugerujemy ostrożnie zadawać pytania, ponieważ może się okazać, że na rozmowie z doktorem Kołotko zeszło Państwu pół dnia. Zajmuje się również badaniami USG psów i kotów. Ma papugę Żako i Eustachego - podrzuconą do przychodni świnkę morską.

 
 
« powrót|drukuj